"אני מאמינה שלכל אדם באשר הוא, מגיע הזכות להיות מאושר."

המסע שלכם, מתחיל כאן

לכל אחד מגיע הזכות להיות מאושר, לפעמים בחיים בגלל חוסר איזון ביו – אנרגטי בין הגוף לנפש, אנו חווים חסמים ודפוסים ישנים עיקשיים.

בעזרת טיפול הוליסטי אנרגטי, אנו מצליחים לעלות ולהחזיר מעל פניי השטח את הרגשות החיובים ולהחזיר בחזרה את האיזון האנרגטי שלנו, המאפשר בנייה מחדש.

טיפול אנרגטי – הוא משנה חיים.

ראיתי את זה כמה וכמה פעמים אצל מטופלים שלי פעם אחר פעם.

שמי תינא, מפתחת שיטת TSH הייחודית שעזרה לאלפי אנשים.

כמו כן אני מוסמכת לטיפול בתטא הילינג, רייקי, אקסס בארס, והילינג יהודי קבלי.

אני מזמינה אתכם לחוות את החוויה העוצמתית בעצמכם, בקלינקה הפרטית שלי בפתח תקווה. ( או אפשר גם דרך אונליין למי שהמרחק הוא אתגר )

0 +

שנות ניסיון

0 +

מטופלים מרוצים

% 0

אחוזי הצלחה

השיטה

טיפול למציאת איזון.

הטיפול משלב שיטות שונות לשחרור התודעה, מציאת שקט ופתיחת חסמים.

טיפול תודעתי

טיפול המקנה רכישת כלים להתמודדות עם שחרור המחסומים ולשחרור התודעה.

שינוי אנרגטי

שינוי אנרגטי וחשיבה חיובית בעזרת טיפול אנרגטי הוליסטי

בואו נכיר

אני תינא שירין הרוניאן - יזמית ומפתחת השיטה TSH

מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד עשיתי מה שציפו ממני לעשות.
גם כילדה וגם כאישה נשואה, לעולם לא הרשתי לעצמי לעשות את מה שאני באמת רוצה, לקבל החלטות לבד, לבנות את הדרך המקצועית והאישית שלי לבד, כל זה היה חבוי במקום עמוק ונסתר שאף פעם לא העזתי לדבר עליו.
נבנה בתוכי כאוס, ושאלתי את עצמי “למה להמשיך לחיות כך ?” “איך אפשר להמשיך לחיות כך?” והתשובות הציפו אותי, החלטתי שאני רוצה להיות אני, אני רוצה לבחור לאהוב את עצמי, להחליט ושיהיה לי ביטוי עצמי.
מתוך רצון זה התחיל שינוי ותהליך שבמהלכו הבנתי שמותר לי – לשמוח, לחייך, ללמוד, לרצות להתפתח , פשוט להיות!!!
שיניתי את חיי ב 180 מעלות ופיתחתי את עצמי בעזרת רכישת כלים חדשים ולמידה – למדתי רייקי, אקסס בארס, מטאפליקס ותהליכים עוצמתיים עם הילרים, יועצים וכו’.
החלטתי שהשליחות שלי בסיבוב חיים הזה הוא למנוע מאנשים בכלל, ונשים בפרט לחיות בתקיעות ולצאת מהמקום שבו אני הייתי.
הקמתי את מרכז choice for you לגילוי העוצמות שנמצאות בכל אחד ואחת מאיתנו.
שם אני מובילה בשנים האחרונות נשים ואנשים ועוזרת להם לחפש ולהבין מהו הייעוד שלהם ,מהו החלום שלהם ולא פחות חשוב מזה את הדרך להגשמה. באמצעות שיטת TSH אותה פיתחתי אני מכשירה מטפלות להפיץ את הבשורה שלי.

איך תרצו להתחיל?

היכרות

400 ₪מפגש 1
מפגש 1
טיפול של 60 דקות
ספר בחינם
מפת מזל

תהליך מלא

70003000 ₪10 מפגשים
10 מפגשים
60 דקות לכל מפגש
ספר בחינם
מפת מזל

כתבו עלי:

ספרי לנו עלייך ועל הכשרתך המקצועית?

“מכשירה ומלמדת אנשים ומטפלים. בנוסף, מטפלת באנשים בשיטה הייחודית שפיתחתי, אשר בנויה על שינוי מחשבתי, תודעתי, העצמה דרך שיחה ועבודה עם התת מודע, שעוזרת בכל תחומי החיים”.

איך התחלת את דרכך בתחום?

“הכניסה לתחום הטיפול הגיעה מתוך שינוי מחשבתי תודעתי, שאני עברתי בעצמי, כל זה החל דווקא מאתגר שניצב בחיי באותה התקופה, שינוי במצבי המשפחתי, שינוי בקריירה ועזיבת הילדים את ה’קן’. אתגרים אלה לפתע העמידוני בשאלה מי אני? מה היכולות שלי? ואיך אני יכולה לבחור לשנות את החיים שלי ולהביאם לידי סיפוק עצמי, אהבה עצמית ולידיעה שהכל אפשרי, בתקופה בה ניצבו מולי כל אותם האתגרים, נוצר בי חלל, כחלק ממאמציי למלא את עצמי, התחלתי ללכת לטיפולים אנרגטיים ולנסות לצאת מהמשבר שפקד את חיי..
מצאתי עצמי נכנסת לעולם מרגש ומרתק, פגשתי באנשים ומטפלים שהעשירו את חיי, ושהצליחו להוביל אותי למקום שבו אני נמצאת היום. ככל שהתקרבתי לעצמי, פיתחתי את השיטה המופלאה הזו, לעזור לאחרים להתקרב.
פנימה ולמצוא שלווה, סיפוק, אהבה עצמית ואושר”.

מה מאפיין את קהל היעד שמגיע ללימודי השיטה?

“מהמקום שבו הייתי, הבנתי את הצורך הקיים באנשים שלא נחשפו לתחום ושלא נהנו מהערך המוסף של עולם הטיפול, להתחיל ולבחור אחרת, בחירה בחיים, בשינוי בחירה לטפל בעצמם. לקחתי זאת על עצמי כמשימה וכשליחות, לחבר בין אדם לעצמו ולסביבתו, ובכך לעזור לכמה שיותר אנשים לצאת מהמקום בו הם נמצאים, במירוץ אחר כסף ותחושת.
משמעות שקרית על פי הגדרות החברה .ומתן ערך ומשמעות לחיים של כל אחד בהווה ובעתיד.
דרך השינוי שאני עברתי, אשר בעזרתו הצלחתי להרים ולבנות את עצמי מחדש, אני פותחת דלת לאנשים שרוצים לעשות שינוי, דרך מקום של בחירה’

ספרי על רגע מכונן שזכור לך במיוחד והשפיע עליך במהלך הקריירה?

“כל המטופלים והמטפלים בשיטה שלי, הינם עבורי הצלחה ואושר. לדוגמא, מטופלת שלי שהושפעה מעולם פרימיטיבי וחונק, בזוגיות שנייה, ונושא הכסף בזוגיותה הפריע לה. היה לה דפוס חשיבה מיושן, שהגבר הוא המפרנס והוא זה שצריך לפרנסה. בנוסף חסכה על עצמה בכל מה שקשור אליה, אם זה לפנק בפדיקור, טיפול פנים, וכיוצ”ב. לאחר כחמישה מפגשים בשיטתי, שינתה את כל גישתה. כשאתה משנה דברים מבפנים, המציאות החיצונית מסתדרת.
כתוצאה מכך, התחיל להיכנס יותר כסף לחיים שלה, בן זוגה הפך.
ליותר מפנק והיא כלפי עצמה, בסוף הכל עניין של בחירה”..

מילה מהלקוחות שלי

לילך נדם

הייתי בטיפול אצל תינא והיא פשוט מהממת . אישה מיוחדת שמרגישים את האנרגיות הטובות כבר, מהרגע הראשון. הטיפול חולל בי אישית פלאים סידר לי מחשבות והוריד אסימונים...מומלץ בחום ובהרבה אהבה. לילך

אורי ברנהרד

עברתי אצל תינא טיפול משולב אקסס בארס ורייקי, הרגשתי בעננים אחרי הטיפול!!! מומלץ לכל אחד שחווה קשיים בחיים או שסתם רוצה להתפנק באנרגיות נהדרות!

לילך לב

כמה נכון תינא אהובה כפי שנאמר אם אתה לא יכול להלחם באויבים שלך , הצטרף אליהם. כך זה עם הפחד (אנו רואים בו אויב שיש למגר אותו) הרי להלחם בו אי אפשר כי הוא יחזיר מלחמה ובדר"כ הוא מנצח. אך אם אכן נתיידד איתו (ונבין שהוא בעצם רק בא להגן עלינו והוא לא אוייב שלנו) וננהל איתו דיאלוג, פה אנו בעצם לוקחים את השליטה ומתמודדים במקום להשתתק ולתת לו את הכוח והשליטה!!

תמר נאגוס

תינא אהובה בזכותך שמתי לב לשיח שלי ושיניתי אותו: בהתחלה רשמתי, מצב לא פשוט ואז שמתי לב למילים והסרתי את זה. ושוב רשמתי מקווה שנעבור את התקופה זאת בשלום , ושוב שיניתי ל *מאמינה* השימוש במילים חיוביות נותן תקווה ומחזק את האמונה . תודה אוהבת

אביבה חן

היי לכולם. ביום ה' אכן היינו בהרכב מצומצם אך היה מעניין ולמדנו להשתמש בגופינו התנסנו וראינו איך הגוף באופן לא רצוני יודע להגיב' ולדבר' לחיוב או לשלילה ללא שליטה ומודעות.הכרנו את המטוטלת. ניתן לנו מקום לספר ולשתף חוויות בנושא התיקשור שעברנו בעצמינו. השתמשנו בקלפים כשכל קלף שהעלינו קלע לסיטואציה שבה כל אחד מאיתנו באופן אישי נמצא בחיי היום יום.. וכמובן כיבוד קליל וטעים.. ו.. הכרנו את בן הזוג הסימפטי של טינה היקרה! בסה"כ יצאנו נשכרות עם תובנות מיוחדות ונהנינו מהמפגש.אווירה הייתה חמימה ונעימה (למרות הקור ששרר בחוץ) .תודה רבה לך טינה! ותודה למשתתפות שנכחו במפגש..

מה עוד תרצו לדעת?

במסגרת הטיפולים אני מעניקה חווית אנרגיה וכיוונון מחדש של האנרגיה בגוף האדם אשר גורם לשינוי תודעתי הוליסטי אנרגטי. מטרת הטיפול הינו להחזיר בחזרה את האיזון בין הגוף לנפש.

אני משתמשת בשיטות: רייקי, תטא הילינג,אקסס בארס וכן בשיטה הייחודית שלי שנקראת TSH

טיפול הינו בן 60 דקות.

חווית הטיפולים הינם אצלי פיזית בקלינקה הפרטית והאינטימית שלי בפתח תקווה.

כיום אני גם מעניקה חווית טיפולים גם דרך ה-‘זום’ לאלו שהמרחק הוא אתגר בשבילם.

מיד לאחר שההזמנה תושלם תוכלו לשבץ בעצמכם תאריך ושעה שנוחה לכם, ותוכלו לחוות את החוויה עוצמתית בעצמכם.

כיום בעזרת פלאי הטכנולוגיה ניתן לקבל את הליווי העוצמתי גם דרך אונליין.

שיטת TSH – הינה שיטת טיפול אנרגטי אשר אני פיתחתי אשר חוקרת את התת-מודע בעזרת אנרגיה ועוזרת לעשות שינוי אנרגטי לאלו שפתוחים לשינוי משמעותי בחייהם.

השיטה:

דרך השיטה אני מלווה ומכשירה א-נשים בשילוב של כלים טיפולים והרמוניה אישית שנועדו לטפל באדם דרך חיבור בין גוף לנפש והמחשבות שמגבילות אותו, התפתחות אישית , יציאה מאזור הנוחות , שחרור ותקיעות  ועם אנרגיות חדשות לחיים.

  • כלי איבחון ומיקוד המטרה

  • מחשבה חיובית ( הנוסחא להצלחה אישית )

  • שינוי אנרגיה

  • התמודדות עם פחד וחרדה

  • שליטה ושינוי דפוסי מחשבה

  • שינוי התת מודע בנושאים שמעכבים אותנו

  • כל תהליך הליווי נעשה דרך שיטות וכלים שונים אשר פיתחתי

הדגשה:

השיטה אינה מתאימה לכל אחת, השיטה מתאימה לא-נשים

שבוחרים לעשות שינוי בחייהם ולדעת שמגיע להם לקבל, השיטה מתאימה

לא-נשים מיוחדים ועוצמתיים שיודעים לחיות דרך

 ייעוד, דרך חיים , דרך טיפול, דרך אימון והכוונה .

את הליווי ניתן לעשות גם מרחוק.

זמינה לכל שאלה

08:00-20:00 א-ה
פתח תקווה ראש פינה 7